You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi

4. ŞANLIURFAKİTAP FUARI

Yayınevleri, yazarlar ve okurlar bu fuarlarda buluşuyor. Öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra binlerce kitapseverle onlarca yayınevini aynı çatı altında buluşturarak kültürel ve ticari olarak kitap sektörünün gelişmesine katkıda bulunan Eylül Fuar & Organizasyon, okuyan bilinçli bireyler yetişmesine katkıda bulunmaktadır.

  • Hes kodu bulunmayan kişilerin fuar alanına girişleri kabul edilmeyecektir.
  • Temassız Ücretsiz Giriş sağlanacaktır.
  • Fuar alanı girişlerinde ateş ölçümü yapılacaktır.
  • Fuar alanına girişte ve fuar alanında maske kullanılması zorunlu olup, maske kullanmayan kişilerin maskesiz fuara giriş kabul edilmeyecektir.

Kuruluş yılımız olan 1999 yılından bu yana; Eylül Fuarcılık ve Rem Fuar & Organizasyon olarak fuar sektöründe hizmet vermekteyiz.Amacımız; reel sektörü güçlendirmek,katılımcı firmalara iç ve dış pazarda imkanlar sunmak,hem ülke ekonomisine hemde katılımcılara katkı sağlamaktır.

Bu hedef ve gayretle Eylül Fuarcılık ve Rem Fuar & Organizasyon olarak,birçok alanda kitap ve eğitim fuarları konularında sayısız fuarlar yaparak zirveye hep birlikte ilerlemekteyiz. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuzu belirterek, Eylül Fuarcılık ve Rem Fuar & Organizasyon olarak hep birlikte Yeni Ufuklara…

www.eylulfuar.com

350

Yazar

174

Yayınevi

43

Söyleşi

100000

Kitap

Voelas
Fuar Hakkında

ŞANLIURFA FUAR MERKEZİ.

İletişim Sayfası
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Haberler, duyurular ve daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.